HAKKIMIZDA

ADRO ELEKTRONİK SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ.

Bilişim sektöründe yıllardır yer alan uzman ekibimiz, bilgiyi ve teknolojiyi kendisine temel anlayış olarak esas almaktadır. Müşteri odaklı hizmet veren dinamik, güler yüzlü ve başarılı kadromuzla, günden güne büyüyen firmamızın başarısının sırrı, müşterimize verdiğimiz kesintisiz değer ve destektir. Her gün büyüyen bilişim sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatarımda sınır tanımayan firmamız müşterilerine mükemmeli sunmak için çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin bilgi teknolojisi çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir iş birliği içinde sunduğumuz ürünlerden en yüksek katma değeri almalarını sağlamaktır. Bu hedefe ulaşmak için, farklı konularda uzmanlaşmış yetkin ve teknik ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden müşterilerimiz ile birlikte kalkınmayı vazgeçilmez koşul olarak görürüz.

Misyonumuz

Müşterilerimiz için yarattığımız değeri sürekli arttırmayı hedefleyen bir hizmet firması olarak müşterilerimizin memnuniyet çizgisinin sürekliliğini sağlamak ve en üst düzeye çıkarmaktır.